O firmie

 

Od początku swego istnienia firma CFIK KLIMA Sp. j. specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie instalacji sanitarnych, w szczególności:odpylania stanowiskowego, wentylacji i klimatyzacji, instalacji c.o. i c.t, wody lodowej oraz systemów przeciwpożarowych.

Własne zaplecze projektowe, ściśle współpracujące z czołowymi producentami urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych daje pewność, ze stosowane przez nas rozwiązania zgodne są z najnowszymi zdobyczami techniki branżowej, a zebrane w okresie ponad 20-letniej działalności na rynku doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej i wykonawczej, pozwala realizować powierzone zadania profesjonalnie i terminowo.

Oprócz działalności usługowej CFiK KLIMA produkuje patronowe urządzenia filtracyjne do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń emitowanych na stanowiskach pracy. W oparciu o produkowane urządzenia, projektujemy i wykonujemy instalacje oczyszczające stanowiska pracy z dymów spawalniczych, pyłów szlifierskich, mgły olejowej i innych.

Od 1997r. współpracujemy z wiodącym producentem wkładów filtracyjnych – niemiecką firmą R+B FILTER GmbH , której jesteśmy przedstawicielem w Polsce. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę filtrów patronowych, w szczególności wymiennych do urządzeń typu KB oraz FP dostarczonych lub zamontowanych przez CFIK KLIMA.

Jesteśmy gotowi zapewnić Państwu pogwarancyjną obsługę wykonanych systemów instalacyjnych oraz uczestniczyć w realizacji prowadzonych projektów inwestycyjnych oraz zadań remontowych.